Podłogi laminowane – idealne rozwiązanie do wnętrz

Podczas urządzania wnętrza stajemy przed wieloma dylematami: na jaki kolor pomalować ściany, jakie drzwi wewnętrzne czy zewnętrzne wybrać, w końcu – na jakie podłogi postawić. Wszystko to ma się ze sobą łączyć, wyglądać przytulnie, a jednocześnie musi być funkcjonalne i wyglądać dobrze przez długie lata.Dlatego właśnie przy wyborze drzwi czy podłóg należy zastanowić się nad odpowiedniej jakości materiałami, a najlepiej poradzić się doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów, którzy zajmą się też montażem poszczególnych elementów. A co składa się na doskonały efekt końcowy?

Czytaj więcej

Drzwi zewnętrzne do Twojego domu

Drzwi zewnętrzne, jako nasza wizytówka, powinny być dopracowane pod każdym względem i perfekcyjnie dopasowane do naszego domu. Dobrze dobrane drzwi, oprócz estetyki, powinny posiadać szereg atutów. Dlatego przy ich wyborze trzeba postawić na najlepszych.

Czytaj więcej

Drzwi zewnętrzne na każdą porę roku

Drzwi zewnętrzne to taki element domu, który musi być przystosowany na różne warunki atmosferyczne. Od wiosny do zimy narażone są przecież na działania deszczu, słońca, a w końcu – śniegu i mrozu. Dlatego też wybierając takie drzwi powinno się zwrócić uwagę na szereg czynników.

Czytaj więcej

Wybór klamki do drzwi – czym się kierować?

Każde drzwi mają swoją klamkę. Klamki do drzwi w dzisiejszych czasach mogą być różne: zwykłe i klasyczne oraz takie, które mają ciekawy i oryginalny design. Inne klamki dekorują drzwi wewnętrzne, a jeszcze inne przystosowane są do drzwi zewnętrznych. Jak zatem dobrać odpowiednią klamkę do drzwi?

Czytaj więcej

Postaw na nowoczesność: drzwi szklane w domu

Szklane drzwi, jeszcze do niedawna stanowiące produkt luksusowy ze względu na swoją cenę,  zyskują na popularności i coraz częściej można spotkać je w naszych mieszkaniach i domach. To rozwiązanie nowoczesne i stylowe, które pozwoli na stworzenie oryginalnej aranżacji, a przy tym produkt spełniający najwyższe standardy designerskie.

Czytaj więcej

Dlaczego warto postawić na podłogi laminowane

Ci z nas, którzy robili remont bądź byli na etapie wykańczania domu stanęli zapewne przed pytaniem: jaką podłogę wybrać? Kiedyś było to proste, ale dzisiejszy rynek oferuje nam mnóstwo rozwiązań, zarówno pod względem wzorów i kolorystki, jak i pod kątem różnorodności materiałów, z których podłogi są wykonywane.

Czytaj więcej

Jak wybrać drzwi zewnętrzne – Trójmiasto

Budowa czy kupno domu lub mieszkania jest jedną z największych inwestycji finansowych w życiu każdego z nas. Na każdym etapie tej inwestycji zwracamy uwagę na jakość materiałów budowlanych i wyposażeniowych. Wygląd zewnętrzny stanowi wizytówkę naszego lokum, dlatego warto w niego zainwestować. Jednym z elementów, które od razu rzucają się w oczy są niewątpliwie drzwi zewnętrzne. Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych informacji na ten temat.

Czytaj więcej